قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

۱۳۹۶/۰۹/۲۰

قوانین و مقررات استفاده از خدمات

 

قوانین ثبت نوبت:
 1- متقاضیان محترم می‌توانند با انتخاب خدمت  مورد نظر و روز نوبت و پرداخت آنلاین مبلغ ویزیت، نوبت خود را دریافت نمایند.
2- از آنجایی که نوبت به نام متقاضی و با کدملی وی ثبت می‌گردد، همراه داشتن کارت ملی، کد رهگیری و شماره نوبت در روز مراجعه الزامی است. (نیازی به پرینت فاکتور نهایی نیست و ارائه شماره رهگیری کفایت می کند)
-3
واگذاری نوبت به شخص دیگر، امکان‌پذیر نیست.
-4
در صورت تمایل به لغو نوبت دریافت شده، امکان ثبت نوبت دیگر، فقط برای همان فرد و البته برای هر خدمت  مقدور است. در این خصوص لازم است قوانین لغو نوبت را حتماً مطالعه فرمایید.
-5
با توجه به شرایط مطب و وضعیت اورژانسی موجود برای بیماران خاص، علی رغم تلاش ما جهت تنظیم وقت مشخص، پیشنهاد می شود حداقل نیم ساعت قبل از نوبت خود در مطب حضور داشته باشید.
-6
با توجه به شرایط فورس پزشک و مطب، احتمال لغو شدن مطب به دلایل خاص پزشک وجود دارد و صرفا، اطلاع رسانی پیامکی و سریع به بیماران را به عهده می گیرد و زمان این اطلاع رسانی نیز به زمان اطلاع رسانی پزشک و منشی وابسته می باشد. در صورتی که تعطیلی از سمت مطب باشد با تعطیل شدن آن روز، در صورت لغو نوبت، کسری شامل پرداختی کاربران نشده و تمام مبلغ قابل استرداد می باشد
-7در صورت بروز هر گونه مشکلی در ثبت نوبت و یا لغو آن با مطب تماس بگیرید

-8بعد از ثبت نوبت حتما کدرهگیری نوبت خود را یادداشت نمایید و اگر به هر دلیلی کدرهگیری را دریافت نکردید با مطب تماس بگیرید تا وضعیت پرداخت شما بررسی شود. کد رهگیری مذکور متفاوت از کد ارجاعی است که بانک به شما ارئه می دهد، می باشد و کدرهگیری سامانه بعد از مرحله پرداخت و در سایت به همراه دیگر اطلاعات نوبت از جمله شماره نوبت، ساعت دقیق مراجعه و ... ارائه می شود.
-9
توجه بفرمایید افزایش اعتبار در پنل کاربری به منزله ثبت نهایی نوبت نمی باشد و شما حتما باید نوبت را رزرو و تایید نهایی کنید که در این صورت اطلاعات کامل نوبت برای شما پیامک می شود. در صورت بروز هر مشکل و سوال حتما با مطب تماس بگیرید.
 

قوانین لغو نوبت: «این قوانین برای جلوگیری از تضییع حقوق سایر متقاضیان وضع شده است»

 
قابل توجه کاربران عزیز، دو روش برای لغو نوبت در نظر گرفته شده است:
•    
واریز به کارت: در این شیوه کاربر شماره کارت خود را وارد می نماید و درخواست واریز مبلغ استردادی به کارت خود را ثبت می کند. توجه نمایید کاربرانی که از طریق پنل کاربری نوبت خود را لغو می کنند، شماره کارت و اطلاعات حساب خود را باید در بخش پروفایل، قسمت اطلاعات حساب تکمیل نمایند
•    ذخیره در اعتبار: در این روش مبلغ استردادی در اعتبار کاربری کاربر در پنل بیمار ذخیره می گردد و وی می تواند در مراجعات بعدی از این اعتبار جهت رزرو نوبت از تمام خدمات استفاده کند

•    شرایط برگشت هزینه:
در صورت لغو نوبت مبلغ استردادی برای شما محاسبه خواهد شد

* لغو نوبت از طریق درخواست واریز به کارت:
-1لغو نوبت از ۴۸ ساعت مانده به ساعت 8 صبح روز نوبت تا زمان نوبت، مستلزم کسر 25 درصد از مبلغ پرداختی بابت ویزیت است.
 -2
لغو نوبت بعد از زمان نوبت، با کسر 35 درصد از مبلغ پرداختی امکان‌پذیر است.

*
لغو نوبت از طریق درخواست ذخیره در اعتبار:
-1لغو نوبت از ۴۸ ساعت مانده به ساعت 8 صبح روز نوبت تا زمان نوبت، مستلزم کسر 15 درصد از مبلغ پرداختی بابت ویزیت است.
2-
لغو نوبت بعد از زمان نوبت، با کسر 25 درصد از مبلغ پرداختی امکان‌پذیر است.

 


توجه: ثبت نوبت آنلاین به منزله مطالعه قوانین و شرایط سایت و پذیرفتن آن است.

با سپاس
دکتر سیده مژگان کلالی